Såsskål 1800-tal William Lyon

Såsskål 1800-tal William Lyon
Såsskål 1800-tal William Lyon
Såsskål 1800-tal William Lyon
Såsskål 1800-tal William Lyon
Såsskål 1800-tal William Lyon
Såsskål 1800-tal William Lyon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÅSSKÅL med FAT, silver, invändigt förgylld, William Lyon, Göteborg 1845, totalvikt ca 449 g

Mynning samt kant något intryckt

204201

2013-09-20