Erik Ekengren oljemålning

Erik Ekengren oljemålning
Erik Ekengren oljemålning
Erik Ekengren oljemålning
Erik Ekengren oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EKENGREN, Erik (1868-?): Sydländskt landskapsmotiv, signerad och daterad E.Ekengren 1912, olja på pannå, 40x30 cm

204206

2013-09-19