Erik Ekengren akvarell

Erik Ekengren akvarell
Erik Ekengren akvarell
Erik Ekengren akvarell
Erik Ekengren akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EKENGREN, Erik (1868-?): Sydländskt landskapsmotiv, signerad och daterad E.Ekengren 1924, akvarell, 22,5x40 cm

204208

2013-09-19