Erik Ekengren akvarell

Erik Ekengren akvarell
Erik Ekengren akvarell
Erik Ekengren akvarell
Erik Ekengren akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EKENGREN, Erik (1868-?): Kustmotiv, signerad och daterad E.Ekengren 1923, akvarell, 35x52 cm

204211

2013-09-19