EWK tuschteckning oljeutsläpp

EWK tuschteckning oljeutsläpp
EWK tuschteckning oljeutsläpp
EWK tuschteckning oljeutsläpp
EWK tuschteckning oljeutsläpp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Tankfartyg omgivet av olja, signerad och daterad EWK 71, tusch, bladmått 37x51 cm

Ej ramad

204215

2013-09-24