Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1890-tal, verk märkt GB (Gustav Becker), Tyskland, fodral i trä, delvis förgylld, emaljtavla, krön i träskuren dekor i from av örn, höjd inkl. krön 61x35 cm
Krön med lagning
204218
2013-09-19