Smörask i porfyr 1800-tal

Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SMÖRASK, porfyr, empire, Sverige, fasetterad sida, lockknopp av mässing, höjd 7,5, diameter 12,5 cm

Lock med skada, nagg

204236

2013-09-19