EWK tuschlavering med politiska ledare

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Thorbjörn Fälldin och Olof Palme i båtar, signerad och daterad EWK 73, tusch, bladmått 40x44 cm

Ej ramad

204264

2013-09-24