EWK litografi

EWK litografi
EWK litografi
EWK litografi
EWK litografi

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Mao, signerad och daterad EWK 1969 i tryck samt dedikerad signerad och daterad i blyerts "Till Bertil! EWK 71", numrerad handtryck 31/50, litografi, bladmått 45x56 cm

Ej ramad

204287

2013-09-24