EWK litografi
Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Mao, signerad och daterad EWK 1969 i tryck samt dedikerad signerad och daterad i blyerts "Till Bertil! EWK 71", numrerad handtryck 31/50, litografi, bladmått 45x56 cm
Ej ramad
204287
2013-09-24