EWK politiska ledare

EWK politiska ledare
EWK politiska ledare

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Tage Erlander Thorbjörn Fälldin och Olof Palme m.fl, signerad och daterad EWK 75, tusch, bladmått 35x44 cm

Ej ramad

204296

2013-09-24