Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Tage Erlander Thorbjörn Fälldin och Olof Palme m.fl, signerad och daterad EWK 75, tusch, bladmått 35x44 cm
Ej ramad
204296
2013-09-24