David Engström oljemålning

David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM, David (1933-2004): "Spådom och grön kakelugn", signerad och daterad David Engström 1970, olja på duk, med applikation, 19,5x24 cm

204302

2013-09-20