Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BILLGREN, Ola (1940-2001): 2 st, signerade och daterade Ola Billgren -61 resp 72, 19/180 resp med dedikation, färglitografier, 30x42 resp 36x26 cm
204309
2013-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här