Ola Billgren färglitografier

Ola Billgren färglitografier
Ola Billgren färglitografier
Ola Billgren färglitografier
Ola Billgren färglitografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): 2 st, signerade och daterade Ola Billgren -61 resp 72, 19/180 resp med dedikation, färglitografier, 30x42 resp 36x26 cm

204309

2013-09-20