Skrivbord Nordiska Kompaniet

Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, David Rosén för NK, mahogny, 1950-tal, sargen två lådor, sidorna med uppfällbara klaffar, draghandtag av mässing, höjd 74, 80x130 utfällt 80x202 cm

Slitage

204317

2013-09-20