EWK tuschteckning

EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Lennart Bodström och Olof Palme, signerad och daterad EWK 69, tusch, bladmått 35x50cm

Ej ramad

204319

2013-09-24