Dessertbestick England 1800-tal
2013-09-20
204323
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DESSERTBESTICK, 12 st, nysilver, skaft i ben, 1800-talets slut, England, lock med fanér i rot, originaletui
Några skaft med torrsprickor, nyckel saknas