Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LINDSTRÖM, Sture Hubert (1900-1975), fartygsporträtt av tysk fyrmastad fullriggare, signerad H. Lindström, olja på duk, 44x64 cm
Skador och lagingar
204346
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här