Oljemålning Hubert Lindström

Oljemålning Hubert Lindström
Oljemålning Hubert Lindström
Oljemålning Hubert Lindström
Oljemålning Hubert Lindström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINDSTRÖM, Sture Hubert (1900-1975), fartygsporträtt av tysk fyrmastad fullriggare, signerad H. Lindström, olja på duk, 44x64 cm

Skador och lagingar

204346

2013-10-13