Skrivställ marmor

Skrivställ marmor
Skrivställ marmor
Skrivställ marmor
Skrivställ marmor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVSTÄLL, 5 dlr, 1900-talets första hälft, marmor, bestående av: bläckhorn, sigill, läskvagga, brevkniv, brevställ, bläckhornets längd 32 cm

Smärre nagg

204348

2013-09-20