Joseph Duncan blandteknik
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
DUNCAN, Joseph (född 1920): "Deep in the forest", signerad och daterad Duncan-75, blandteknik på pannå, 52x72 cm
Kuntoraportti
204349
Päivämäärä:
2013-09-20