Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, 2 st., majolika, Gustafsberg, daterade 1885, dekor med glaspärlor, hål i botten med kork, höjd 18, diameter 19,5 cm

Sprickor, krackeleringar

204354

2013-09-20