Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YTTERFODER, 2 st., majolika, Gustafsberg, daterade 1885, dekor med glaspärlor, hål i botten med kork, höjd 18, diameter 19,5 cm
Sprickor, krackeleringar
204354
2013-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här