Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-tal, nyrokoko, mahognyfanér, höjd 75, 138x76 cm

Smärre ytskador

204358

2013-09-20