Salongsbord 1800-tal
2013-09-20
204358
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALONGSBORD, 1800-tal, nyrokoko, mahognyfanér, höjd 75, 138x76 cm
Smärre ytskador