Anders Hol oljemålning

Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOL, Anders (1867-1957 ): "Gårdsinteriör Stockholm, signerad Anders Hol, olja på duk, 58x92 cm

204366

2013-09-20