Ljusstakar Firma Svenkst Tenn 1930

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, Firma Svenskt Tenn, 1930, stämplade med änglastämpeln D8, barockstil, höjd 18,5 cm

Smärre slitage

204375

2013-09-20