EWK tuschteckning

EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Olof Palme Tage Erlander och Gunnar Sträng, signerad och daterad EWK 78, tusch, bladmått 51x63,5 cm

Ej ramad

204379

2013-09-24