Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NYBLOM, Olga (1872-1955): Kvinnoporträtt, signerad Olga Nyblom, olja på pannå, 45x36 cm
Zustandsbeschreibung
Med dedikation
204380
2013-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner