Olga Nyblom oljemålning

Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NYBLOM, Olga (1872-1955): Kvinnoporträtt, signerad Olga Nyblom, olja på pannå, 45x36 cm

Zustandsbeschreibung

Med dedikation

204380

2013-09-20