Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 800 SEK

Kuvaus

STOL, 1700-tal, blandstil, vitmålad

Kuntoraportti

Slitage

204397

Päivämäärä:

2013-09-20