Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, s.k. skrattstol, betsad

Slitage

204404

2013-09-20