Konrad Ekdahl-Askim olja

Konrad Ekdahl-Askim olja
Konrad Ekdahl-Askim olja
Konrad Ekdahl-Askim olja
Konrad Ekdahl-Askim olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad Ekdahl A-m, olja på pannå, 49x59 cm

204421

2013-09-23