Konrad Ekdahl-Askikm oljemålning
2013-09-23
204424
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Modellakt, signerad K Ekdahl A-m, olja på duk uppfodrad på pannå, 60x71 cm