Bockbord 1700-tal
2013-09-21
204439
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOCKBORD, 1700-tal, furu, höjd 72, 106x65 cm
Senare skiva, fläckar, bruksslitage