Taburett rokokostil

Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TABURETT, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, bronserad

Klädsel med smärre slitage

204444

2013-09-21