Brännvinsflaska och pokal samt dricksglas

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FLASKA/POKAL, glas, 1800-tal, graverad dekor, kork i form av skepp, DRICKSGLAS, 9 st, höjd 28-32, dricksglasens höjd 12 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg, 3 st dricksglas med nagg

204449

2013-09-20