Byrå
2013-09-21
204454
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, svärtad, med förgyllda beslag, höjd 80, 73x45 cm
Skador, komletteringar