Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-tal, med stenskiva, fanerat i jakaranda med flera träslag, höjd 82, 56x43 cm, nyckel finns

Fanérskador, kompletterat, slagen dörr

204459

2013-09-21