Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKYLTDOCKA, 1960-tal, C Johansen Kobenhavn, konstmassa, höjd 95 cm
Lagningar, en arm lös, delvis senare bemålning
204466
2013-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här