Bordsutensilier 18-1900-tal

Bordsutensilier 18-1900-tal
Bordsutensilier 18-1900-tal
Bordsutensilier 18-1900-tal
Bordsutensilier 18-1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, silver, invändigt förgylld, P.A. Sjöberg, Stockholm 1819, SENAPSKANNA, silver, glasinsats, I. Sandbeck, Stockholm 1819, SENAPSSKED, Georg Jensen, längd ca 10,5 cm, SOCKERTÅNG, J.E. Torsk, Stockholm 1908, längd ca 11 cm, totalvikt exkl. glasinsats ca 192 g

Smärre bucklor

204469

2013-09-20