Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 5 st, Karl Johan, björk, svärtad dekor

Lagningar, skador, senare klädsel

204473

2013-09-21