Karmstolar Karl Johan
2013-09-21
204473
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 5 st, Karl Johan, björk, svärtad dekor
Lagningar, skador, senare klädsel