Bengt Lindström etsning
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): "L`ange Gardien", signerad och numrerad Lindström 40/80, etsning, 1972, tryckta av Atelier Alain Controu Remalard, Paris. 47,5 x 37,5 cm
LITTERATUR: Bergström 68-77
Gulnader efter passepartout
204480
2013-09-21