Bengt Lindström etsning

Bengt Lindström etsning
Bengt Lindström etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Le Piege", signerad och numrerad Lindström
40/80, etsning, 1972, tryckta av Atelier Alain Controu Remalard, Paris
47,5 x 37,5 cm
LITTERATUR: Bergström 68-77

Gulnader efter passepartout

204484

2013-09-22