Bengt Lindström etsning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Le Piege", signerad och numrerad Lindström
40/80, etsning, 1972, tryckta av Atelier Alain Controu Remalard, Paris
47,5 x 37,5 cm
LITTERATUR: Bergström 68-77
Gulnader efter passepartout
204484
2013-09-22