Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, på pelarfot, fanerat med mahogny, Karl Johan, höjd 75, diameter 110 cm

Slitage

204505

2013-09-21