Byrå
2013-09-21
204523
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med mahogny och jakaranda, höjd 80, 73x42 cm, nyckel finns
Skador