Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med mahogny och jakaranda, höjd 80, 73x42 cm, nyckel finns

Skador

204523

2013-09-21