Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): Kärlekspar, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 54x45 cm

204529

2013-09-20