Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LIDBERG, Sven (1944-2009): Kärlekspar, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 54x45 cm
204529
2013-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här