Karusellbord Karl Johan

Karusellbord Karl Johan
Karusellbord Karl Johan
Karusellbord Karl Johan
Karusellbord Karl Johan
Karusellbord Karl Johan
Karusellbord Karl Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARUSELLBORD, Karl Johan, fanérat i björk, höjd 76, diameter 109 cm

Nyckelbussningar saknas, fanérskador, fanérbortfall, sprickor, fanérlagningar

204552

2013-09-21