Karusellbord Karl Johan
2013-09-21
204552
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARUSELLBORD, Karl Johan, fanérat i björk, höjd 76, diameter 109 cm
Nyckelbussningar saknas, fanérskador, fanérbortfall, sprickor, fanérlagningar