August Lundberg oljemålning

August Lundberg oljemålning
August Lundberg oljemålning
August Lundberg oljemålning
August Lundberg oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDBERG, August (1882-1946): "Sommardag" signerad och daterad 1918, olja på kartong, 39x33 cm

204558

2013-09-21