Nils Holmkvist oljemålning

Nils Holmkvist oljemålning
Nils Holmkvist oljemålning
Nils Holmkvist oljemålning
Nils Holmkvist oljemålning
Nils Holmkvist oljemålning
Nils Holmkvist oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLMKVIST, Nils (1886-1918): Landskap med sjö, signerad Nils Holmkvist, olja på duk, 63x78 cm

204561

2013-09-21