Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALLMOGEBROSCH, troligen Tyskland, BROSCH, hjärtformad, SKÄRPSPÄNNE, delvis silver, delvis förgyllt, 1800-tal
Omarbetat, delar saknas
204576
2013-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här