Skål 1700-tal

Skål 1700-tal
Skål 1700-tal
Skål 1700-tal
Skål 1700-tal
Skål 1700-tal
Skål 1700-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, emalj, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blommor, frukter och insekter, diameter 36,5 cm

Omfattande skador, lagningar

204584

2013-09-22