Lykta Louis XV-stil

Lykta Louis XV-stil
Lykta Louis XV-stil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LYKTA, med 3 ljusarmar, 1900-tal, Louis XV-stil, mässing, höjd 70 cm

Elektrifierad, obetydlig nagg

204597

2013-09-26