Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1930/40-tal, kupa i färgat glas med stiliserad dekor, elektrifierad med 2 ljuskällor, höjd 50, diameter 51 cm
Kantnagg
204605
2013-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här