Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TECKNINGAR, 1900-tal, Stina och Elin Kolthoff-Starck, blyerts och akvareller, delvis ur skissblock
Skador och revor
204607
2013-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här